calibre - en to et translation catalogue (32 entries)

en: API documentation for plugins
et: API dokumentatsioon pluginatele

en: Defines various abstract base classes that can be subclassed to create powerful plugins. The useful classes are:
et: Määratleb mitmed abstraktsed põhiklassid, millele saab võimekate pluginate loomiseks alamklasse luua. Kasulikud klassid on:

en: A calibre plugin. Useful members include:
et: calibre plugin. Kasulike liikmete hulka kuuluvad:

en: Useful methods:
et: Kasulikud meetodid:

en: List of platforms this plugin works on. For example: ``['windows', 'osx', 'linux']``
et: Platvormide loend, millel see plugin töötab. Näiteks: ``['windows', 'osx', 'linux']``

en: A short string describing what this plugin does
et: Lühike sõne kirjeldamaks, mida see plugin teeb

en: The author of this plugin
et: Selle plugina autor

en: When more than one plugin exists for a filetype, the plugins are run in order of decreasing priority. Plugins with higher priority will be run first. The highest possible priority is ``sys.maxsize``. Default priority is 1.
et: Kui failitüübi jaoks on rohkem kui üks pluginat, käitatakse pluginad prioriteedi alusel kahanevas järjekorras. Kõrgema prioriteediga pluginad käitatakse varem. Kõrgeim võimalik pprioriteet on ``sys.maxsize``. Vaikimisi prioriteet on 1.

en: The earliest version of calibre this plugin requires
et: Vanim calibre versioon, mis selle plugina kasutamiseks vajalik on

en: The type of this plugin. Used for categorizing plugins in the GUI
et: Selle plugina tüüp. Kasutatud pluginate kategoriseerimiseks kasutajaliideses

en: Note that ``self.site_customization`` is **not** available at this point.
et: Pane tähele, et ``self.site_customization`` **ei ole** praegusel hetkel saadaval.

en: Parameters
et: Parameetrid

en: For example to load an image::
et: Näiteks pildi laadimiseks::

en: Returns
et: Tagastab

en: A plugin that is associated with a particular set of file types.
et: Plugin, mis on seotud kindlate failitüüpidega.

en: The file type of the book that was added.
et: Lisatud raamatu failitüüp.

en: Metadata plugins
et: Metaandmete pluginad

en: Catalog plugins
et: Kataloogi pluginad

en: A log object, use it to output debugging information/errors
et: Logi objekt, kasuta seda silumisteabe/-vigade väljastamiseks

en: A dictionary of other identifiers, most commonly {'isbn':'1234...'}
et: Muude identifikaatorite sõnastik, kõige levinum on {'isbn':'1234...'}

en: Conversion plugins
et: Teisendamise pluginad

en: A file like object that contains the input file.
et: Failisarnane objekt, mis sisaldab sisendfaili.

en: Ordered list of supported formats
et: Toetatavate formaatide järjestatud loend

en: An integer or a list of integers
et: Täisarv või täisarvude loend

en: Icon for this device
et: Selle seadme ikoon

en: List of devices currently connected
et: Hetkel ühendatud seadmete loend

en: Main memory
et: Põhimälu

en: Memory Card A
et: Mälukaart A

en: Memory Card B
et: Mälukaart B

en: Card A
et: Kaart A

en: Card B
et: Kaart B

en: USB Mass Storage based devices
et: USB massmälu põhised seadmed
