calibre - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: The calibre Content server
eu: Calibreren eduki zerbitzaria

en: Contents
eu: Edukiak

en: Accessing the server from devices on your home network
eu: Zure etxe sareko gailuekin zerbitzarira sartzen

en: The server interface
eu: Zerbitzari interfazea

en: The book list
eu: Liburu zerrenda
