calibre - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Virtual libraries
eu: Liburutegi birtualak

en: Examples of useful Virtual libraries
eu: Liburutegi birtual erabilgarrien adibideak

en: Books added to calibre in the last day::
eu: Azken egunean calibrera gehitutako liburuak::

en: Books added to calibre in the last month::
eu: Azken hilabetean calibrera gehitutako liburuak::

en: date:>30daysago
eu: data:>oraindela30egun

en: Books with a rating of 5 stars::
eu: 5 izarreko nota duten liburuak::

en: rating:5
eu: nota:5

en: Books with a rating of at least 4 stars::
eu: 4 izarreko nota duten liburuak::

en: rating:>=4
eu: nota:>=4

en: Books with no rating::
eu: Nota gabeko liburuak

en: rating:false
eu: nota:faltsua

en: Books with no tags::
eu: Etiketa gabeko liburuak::

en: tags:false
eu: etiketak:faltsua

en: Working with Virtual libraries
eu: Liburutegi birtualekin lan egiten

en: Using Virtual libraries in searches
eu: Bilaketetan liburutegi birtualak erabiltzen
