calibre - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Contents
eu: Edukiak

en: Introduction
eu: Sarrera

en: Description
eu: Deskribapena

en: input
eu: sorburua

en: structure
eu: Egitura

en: processed
eu: Prozesatua

en: Look & feel
eu:  Begiratu eta ukitu

en: Fonts
eu: Letra-tipoak

en: Text
eu: Testua

en: Page setup
eu: Orriaren konfigurazioa

en: Heuristic processing
eu: Prozesatze heuristikoa

en: Search & replace
eu: Bilatu eta ordezkatu

en: Structure detection
eu: Egituraren detekzioa

en: Chapters and page breaks
eu: Kaptituluak eta orrialde-jauziak

en: The default setting for detecting page breaks is::
eu: Orrialde-jauziaren lehenetsitako ezarpena:

en: Miscellaneous
eu: Denetarik

en: Table of Contents
eu: Aurkibidea

en: Older .doc files
eu: .doc fitxategi zaharrak

en: Convert TXT documents
eu: Bihurtu TXT dokumentuak

en: Convert PDF documents
eu: Bihurtu PDF dokumentuak

en: Links and Tables of Contents are not supported
eu: Estekak eta edukien taulak ez dira onartzen

en: Comic book collections
eu: Komiki-bildumak

en: Convert ODT documents
eu: Bihurtu ODT dokumentuak

en: Converting to PDF
eu: PDF bihurtzen

en: Headers and Footers
eu: Goiburuak eta orri-oinak
