calibre - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Editing e-book metadata
eu: Liburu elektronikoaren metadatuak editatzea

en: Contents
eu: Edukiak

en: Editing the metadata of one book at a time
eu: Liburuen metadatuak liburuetan banan-banan editatzen

en: Downloading metadata
eu: Metadatuak deskargatzen

en: Managing book formats
eu: Liburu formatuak kudeatzen

en: All about covers
eu: Dena liburu-azalei buruz

en: Editing the metadata of many books at a time
eu: Liburuen metadatuak liburu askotan aldi berean editatzen

en: Search and replace
eu: Bilatu eta ordeztu
