calibre - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Frequently Asked Questions
eu: 'Frequently Asked Questions' Askotan egindako galderak

en: Contents
eu: Edukiak

en: What formats does calibre support conversion to/from?
eu: Ze formatuetatik / Ze formatuetara egin ditzake calibre horrek bihurtze lanak?

en: calibre supports the conversion of many input formats to many output formats. It can convert every input format in the following list, to every output format.
eu: calibre horrek hainbat bihurtze lan egin ditzake, onartzen ditu hainbat input formatu eta hainbat output formatu eskaintzen ditu. Hurrengo zerrendako edozein input formatuko bihurtze lana egin dezake zerrendako edozein output formatu eskainiz.

en: Miscellaneous
eu: Denetarik
