calibre - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: E-book conversion
ga: Tiontú ríomhleabhar

en: Contents
ga: Clár na n-ábhar

en: Introduction
ga: Réamhrá

en: Look & feel
ga: Cuma ⁊ braistint

en: Fonts
ga: Clófhoirne

en: Layout
ga: Leagan amach

en: Page setup
ga: Socrú an leathanaigh

en: Miscellaneous
ga: Ilghnéitheach
