calibre - en to he translation catalogue (5 entries)

en: The URL to be followed
he: כתובת ה-URL למעקב

en: An OEBBook object
he: אובייקט OEBBook

en: Conversion options
he: אפשרויות שיחה

en: Oldest article to download from this news source. In days.
he: הכתבה הישנה ביותר להורדה ממקור חדשות זה. בימים.

en: Max number of characters in the short description
he: מספר מקסימלי של תוים בתיאור הקצר
