calibre - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Contents
he: תוכן

en: Basic workflow
he: עבודה בסיסית

en: You can perform many actions on individual files, by right clicking them.
he: ניתן לבצע פעולות רבות על קבצים בודדים, על ידי לחיצה ימנית עליהם.

en: Renaming files
he: משנה שמות קבצים

en: Merging files
he: ממזג קבצים

en: Changing text file order
he: שינוי סדר קובץ טקסט

en: Marking the cover
he: מכין את הכריכה

en: Deleting files
he: מוחק קבצים

en: Exporting files
he: מייצא קבצים

en: Adding new images/fonts/etc. or creating new blank files
he: מוסיף תמונות/גופנים/וכו' חדשים או יוצר קבצים ריקים חדשים

en: You can also import multiple files into the book at once using File->Import files into book.
he: אתה גם יכול לייבא קבצים מרובים לתוך ספר בו-זמנית דרך קובץ->ייבוא קבצים לתוך הספר.

en: Replacing files
he: מחליף קבצים

en: Search & replace
he: חיפוש והחלפה

en: Saved searches
he: חיפושים שמורים

en: Automated tools
he: כלים אוטומטיים

en: Editing the Table of Contents
he: עריכת תוכן העניינים

en: Adding a cover
he: מוסיף כריכה

en: Removing unused CSS rules
he: מסיר כללי CSS שאינם בשימוש

en: Fixing HTML
he: מתקן HTML

en: Beautifying files
he: מייפה קבצים

en: Inserting an inline Table of Contents
he: מכניס את תוכן העניינים

en: Filtering style information
he: מסנן מידע סגנון

en: Checkpoints
he: נקודות-בדיקה

en: Splitting HTML files
he: מפצל קבצי HTML

en: The Live CSS panel
he: חלונית ה-CSS החי

en: There are a few more tools that can be useful while you edit the book.
he: ישנם כלים נוספים שיכולים להועיל לך במהלך עריכת הספר.

en: Checking the spelling of words in the book
he: בודק את איות המילים בספר

en: Adding new dictionaries
he: מוסיף מילון חדש

en: Inserting special characters
he: מכניס תווים מיוחדים

en: The code inspector view
he: תצוגת חקירת רכיב

en: Checking external links
he: בדיקת קישורים חיצוניים

en: Downloading external resources
he: מוריד מקורות חיצוניים

en: Arranging files into folders by type
he: מסדר קבצים בתיקיות לפי סוג

en: The Reports tool
he: כלי הדיווחים

en: Special features in the code editor
he: תכונות מיוחדות של עורך הקוד

en: Auto-complete
he: השלמה אוטומטית
