calibre - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Customizing calibre
he: התאמה אישית של קליבר

en: Environment variables
he: משתני סביבה

en: Tweaks
he: שיפורים

en: Creating your own icon theme for calibre
he: יוצר ערכת אייקונים אישית בקליבר

en: Customizing calibre with plugins
he: התאמה אישית של קליבר עם תוספים
