calibre - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Customizing calibre
hu: A Calibre testreszabása

en: Environment variables
hu: Környezeti változók

en: Tweaks
hu: Finomhangolások

en: Overriding icons, templates, et cetera
hu: Ikonok, sablonok, stb. felülírása

en: Customizing calibre with plugins
hu: calibre testreszabása bővítményekkel
