calibre - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: The calibre template language
hu: A calibre sablon nyelve

en: Advanced formatting
hu: Haladó formázások

en: Examples:
hu: Példák:

en: Stored templates
hu: Tárolt sablonok

en: Special notes for save/send templates
hu: Speciális jegyzetek sablonok mentéséhez/küldéséhez

en: To accomplish this, we:
hu: Ennek teljesítéséhez:

en: Template function reference
hu: Sablon függvény referencia
