calibre - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Contents
hu: Tartalomjegyzék

en: Renaming files
hu: Fájlok átnevezése

en: Deleting files
hu: Fájlok törlése

en: Exporting files
hu: Fájlok exportálása

en: Replacing files
hu: Fájlok cseréje

en: Search & replace
hu: Keresés és csere

en: Saved searches
hu: Mentett keresések

en: Adding a cover
hu: Címlapfotó hozzáadása

en: Embedding referenced fonts
hu: Hivatkozott betűtípus beágyazása

en: Subsetting embedded fonts
hu: Beágyazott betűtípusok szűkítése

en: Smartening punctuation
hu: Elegánsabb írásjelek

en: Removing unused CSS rules
hu: Nem használt CSS-szabályok eltávolítása

en: Fixing HTML
hu: HTML fixálás

en: Beautifying files
hu: Fájlok csinosítása

en: Checkpoints
hu: Ellenőrzési pontok

en: The Live preview panel
hu: Élő előnézet panel

en: The Live CSS panel
hu: Élő CSS panel

en: Miscellaneous tools
hu: Egyéb eszközök

en: Adding new dictionaries
hu: Új könyvtárak hozzáadása

en: Inserting special characters
hu: Speciális karakterek beszúrása

en: Checking external links
hu: Külső hivatkozások ellenőrzése

en: Downloading external resources
hu: Külső erőforrások letöltése

en: Syntax highlighting
hu: Szintaxis kiemelés

en: Context sensitive help
hu: Helyzetérzékeny súgó

en: Auto-complete
hu: Auto kiegészítés
