calibre - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: calibre User Manual
hy: Կալիբրե-ի Օգտագործման Ձեռնարկ

en: Sections
hy: Հատվածներ

en: The main calibre user interface
hy: Կալիբրե-ի օգտագործման գլխվոր ինտերֆեյսը

en: Adding your favorite news website to calibre
hy: Ավելացնել նորությունների Ձեր նախընտրած կայքը Կալիբրե-ի մեջ

en: Frequently Asked Questions
hy: Հաճախ Տրվող Հարցեր

en: Tutorials
hy: Սովորեցնող նյութեր

en: Customizing calibre
hy: Ընտելացնել Կալիբրե-ն

en: The Command Line Interface
hy: Հրամանների Տողի Ինտերֆեյսը

en: Setting up a calibre development environment
hy: Կարգավորել Կալիբրե-ի զարգացման միջավայրը
