calibre - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Look & feel
id: Tampilan & kesan

en: Page setup
id: Pengaturan halaman

en: Heuristic processing
id: Proses heuristik

en: Search & replace
id: Cari & ganti

en: Structure detection
id: Deteksi struktur

en: Miscellaneous
id: Serbaneka

en: Table of Contents
id: Daftar Isi
