calibre - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Adding your favorite news website
lv: Jūsu iecienītā ziņu avota pievienošana

en: Completely automatic fetching
lv: Pilnīgi automātiska informācijas saņemšana

en: The calibre blog
lv: Calibre emuārs

en: Customizing the fetch process
lv: Saņemšanas procesa pielāgošana

en: Article URL
lv: Raksta URL

en: Print version URL
lv: Drukājamās versijas URL

en: Replacing article styles
lv: Rakstu stilu aizvietošana

en: The recipe now looks like:
lv: Tagad recepte izskatās šādi:

en: Real life example
lv: Piemērs no dzīves

en: Tips for developing new recipes
lv: Padomi jaunu recepšu izstrādei

en: On macOS, the command line tools are inside the calibre bundle, for example, if you installed calibre in :file:`/Applications` the command line tools are in :file:`/Applications/calibre.app/Contents/MacOS/`.
lv: MacOS komandrindas rīki atrodas calibre komplektā, piemēram, ja calibre esat instalējis failā: `/Lietojumprogrammas', komandrindas rīki atrodas failā:`/Lietojumprogrammas /calibre.app/Saturs/MacOS/ `.

en: :doc:`generated/en/ebook-convert`
lv: :doc:`generated/lv/ebook-convert`

en: Further reading
lv: Tālākai lasīšanai

en: Documentation of the ``BasicNewsRecipe`` class and all its important methods and fields.
lv: ``BasicNewsRecipe`` klases un visu svarīgo metožu un lauku dokumentācija.

en: The source code of ``BasicNewsRecipe``
lv: ``BasicNewsRecipe`` izejas kods

en: `Built-in recipes <https://github.com/kovidgoyal/calibre/tree/master/recipes>`_
lv: `Iebūvētās receptes <https://github.com/kovidgoyal/calibre/tree/master/recipes>`_

en: The source code for the built-in recipes that come with calibre
lv: Izejas kodi Calibre iebūvētajām receptēm

en: Lots of knowledgeable calibre recipe writers hang out here.
lv: Šeit ir sastopami daudzi pieredzējuši Calibre recepšu sastādītāji.

en: API documentation
lv: API dokumentācija
