calibre - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: The author of this plugin
lv: Šī spraudņa autors

en: Main memory
lv: Galvenā atmiņa

en: Card A
lv: Karte A

en: Card B
lv: Karte B
