calibre - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Contents
lv: Saturs

en: Editing the metadata of one book at a time
lv: Metadatu labošana katrai grāmatai atsevišķi

en: Downloading metadata
lv: Metadatu lejupielāde

en: All about covers
lv: Viss par grāmatu vākiem

en: Editing the metadata of many books at a time
lv: Vairāku grāmatu metadatu labošana vienlaicīgi

en: Search and replace
lv: Meklēt un aizvietot

en: Bulk downloading of metadata
lv: Metadatu masveida lejupielāde
