calibre - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Auto create a Table of Contents
lv: Automātiska satura rādītāja izveidošana

en: The API for the function mode
lv: Funkciju režīma API

en: The ``metadata`` argument
lv: Arguments ``metadata``

en: The ``dictionaries`` argument
lv: Arguments ``dictionaries``

en: The ``data`` argument
lv: Arguments ``data``

en: The ``functions`` argument
lv: Arguments ``functions``

en: Debugging your functions
lv: Jūsu funkciju atkļūdošana
