calibre - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: All about using regular expressions in calibre
lv: Viss par regulāro izteiksmju lietošanu Calibre

en: Contents
lv: Saturs

en: First, a word of warning and a word of courage
lv: Vispirms, brīdinājums un kāds vārds iedrošināšanai

en: Where in calibre can you use regular expressions?
lv: Kur Calibre ir iespējams lietot regulārās izteiksmes?

en: What on earth *is* a regular expression?
lv: Kas tas par zvēru - regulārā izteiksme?

en: That doesn't sound too bad. What's next?
lv: Neizklausās slikti. Kas tālāk?

en: Conversions
lv: Pārveidošana

en: Adding books
lv: Grāmatu pievienošana

en: Credits
lv: Pateicības

en: Thanks for helping with tips, corrections and such:
lv: Paldies par palīdzību ar padomiem, labojumiem un tam līdzīgi:
