calibre - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Contents
lv: Saturs

en: Selecting by attributes
lv: Atlasīšana pēc atribūtiem

en: Selecting by tag content
lv: Atlasīšana pēc birkas satura

en: XPath built-in functions
lv: XPath iebūvētās funkcijas

en: The name of the current tag.
lv: Pašreizējās birkas nosaukums
