calibre - en to nb translation catalogue (6 entries)

en: Setting up a calibre development environment
nb: Å sette opp et utviklingsmijø for calibre

en: Contents
nb: Innhold

en: Getting the code
nb: Hent koden

en: Create a plain text file::
nb: Lag en ren tekst fil:

en: Once you have done this, run::
nb: Straks du har gjort dette,  kjør:

en: Debugging tips
nb: Feilsøkingstips
