calibre - en to nb translation catalogue (15 entries)

en: Books added to calibre in the last day::
nb: Bøker lagt til calibre det siste døgnet:

en: date:>1daysago
nb: dato:>1dagsiden

en: Books added to calibre in the last month::
nb: Bøker lagt til calibre den siste måneden:

en: date:>30daysago
nb: dato:>30dagersiden

en: Books with a rating of 5 stars::
nb: Bøker med rangering på 5 stjerner:

en: rating:5
nb: rangering:5

en: Books with a rating of at least 4 stars::
nb: Bøker med rangering på minst 4 stjerner:

en: rating:>=4
nb: rangering:>=4

en: Books with no rating::
nb: Bøker uten rangering:

en: rating:false
nb: rangering:falsk

en: Books with no tags::
nb: Bøker uten tagger:

en: tags:false
nb: tagger:falsk

en: Books with no covers::
nb: Bøker uten innbinding:

en: cover:false
nb: Innbinding:falsk

en: Using additional restrictions
nb: Bruke flere begrensninger
