calibre - en to nb translation catalogue (23 entries)

en: Contents
nb: Innhold

en: Introduction
nb: Introduksjon

en: Folder
nb: Mappe

en: Description
nb: Beskrivelse

en: input
nb: Inndata

en: structure
nb: struktur

en: Look & feel
nb: Se & føl

en: Fonts
nb: Skrifttyper

en: Text
nb: Tekst

en: Page setup
nb: Sideoppsett

en: Chapters and page breaks
nb: Kapittel og side skift

en: Miscellaneous
nb: Diverse

en: There are a few more options in this section.
nb: Det er noen flere alternativer i denne seksjonen.

en: Table of Contents
nb: Innholdsfortegnelse

en: Then, we set the options as::
nb: Så, setter vi alternativer til:

en: Convert Microsoft Word documents
nb: Konverter MS Word dokumenter

en: Older .doc files
nb: Eldre .doc filer

en: Convert TXT documents
nb: Konverter TXT dokumenter

en: Convert PDF documents
nb: Konverter PDF dokumenter

en: Convert ODT documents
nb: Konverter ODT dokumenter

en: Converting to PDF
nb: Konverter til PDF

en: Headers and Footers
nb: Topp og bunntekst

en: Printable Table of Contents
nb: Skrivbar innholdsfortegnelse
