calibre - en to nds translation catalogue (6 entries)

en: Table of Contents
nds: Inhaltsverzeichnis

en: Back
nds: Zurück

en: Forward
nds: Weiter

en: Copy to clipboard
nds: In die Zwischenablage kopieren

en: Find next
nds: Weitersuchen

en: Toggle full screen
nds: Vollbildmodus beenden
