calibre - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Parameters
pl: Parametry

en: Internal use only.
pl: Tylko do użytku wewnętrznego

en: If True return the image as a QImage object
pl: Jeśli jest ustawiony na True, grafika jest zwracana w postaci obiektu QImage

en: Returns
pl: Zwroty

en: Return True iff the format exists on disk
pl: Zwraca True jeśli format istnieje

en: Used internally, you should never change it.
pl: Używane wewnętrznie, nie należy go zmieniać
