calibre - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: The calibre template language
pl: Język szablonów calibre

en: Advanced formatting
pl: Zaawansowane formatowanie

en: Examples:
pl: Przykłady:

en: The example shows several things:
pl: Przykład pokazuje kilka rzeczy:

en: Stored templates
pl: Zapisane szablony

en: To accomplish this, we:
pl: Aby to osiągnąć potrzebujemy:

en: Template function reference
pl: Dokumentacja funkcji szablonów
