calibre - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Contents
ro: Conținuturi

en: Folder
ro: Dosar

en: Description
ro: Descriere

en: input
ro: intrare

en: Look & feel
ro: Aspect și Comportament

en: Layout
ro: Aspect

en: Page setup
ro: Configurare pagini

en: Heuristic processing
ro: Procesare euristică

en: Structure detection
ro: Detectarea structurii

en: Miscellaneous
ro: Diverse

en: Table of Contents
ro: Cuprins
