calibre - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Parameters
sk: Parametere

en: Set of extensions that are "virtual books" on the device and therefore cannot be viewed/saved/added to library. For example: ``frozenset(['kobo'])``
sk: Súbor prípon, ktoré predstavujú "virtuálne knihy" v zariadení, a preto ich nie je možné zobraziť, uložiť ani pridať do knižnice. Napríklad: ``frozenset(['kobo'])``

en: Main memory
sk: Hlavná pamäť

en: Card A
sk: Karta A

en: Card B
sk: Karta B
