calibre - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Table of Contents
sq: Tabela e Përmbajtjes

en: Navigating by location
sq: Navigimi përmes lokacionit

en: Copying text and images
sq: Duke kopjuar tekstin dhe imazhet

en: Back
sq: Mbrapsht

en: Forward
sq: Përpara
