calindori - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Suspend
ar: علّق

en: Dismiss
ar: اصرف

en: Calindori Alarm Check Daemon
ar: خدمة التحقق من التنبيهات لكاليندوري

en: (c) 2019 Dimitris Kardarakos
ar: (c) 2019 ديميتريس كارداراكوس

en: Dimitris Kardarakos
ar: ديميتريس كارداراكوس

en: Maintainer
ar: الصائن
