calindori - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Suspend
et: Lükka edasi

en: Dismiss
et: Tühista

en: Calindori Alarm Check Daemon
et: Calindori häirete kontrollimise deemon

en: (c) 2019 Dimitris Kardarakos
et: (c) 2019: Dimitris Kardarakos

en: Maintainer
et: Hooldaja
