calindori - en to et translation catalogue (76 entries)

en: Calendar name contains invalid characters
et: Kalendri nimi sisaldab vigaseid märke

en: Calendar already exists
et: Kalender on juba olemas

en: Add
et: Lisa

en: Cancel
et: Loobu

en: Close
et: Sulge

en: New calendar
et: Uus kalender

en: Calendar:
et: Kalender:

en: Save
et: Salvesta

en: Today
et: Täna

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Events
et: Sündmused

en: Settings
et: Seadistused

en: Previous day
et: Eelmine päev

en: Next day
et: Järgmine päev

en: Summary:
et: Kokkuvõte:

en: Start:
et: Algus:

en: Start Date
et: Alguspäev

en: Start Time
et: Algusaeg

en: End:
et: Lõpp:

en: End Date
et: Lõpp-päev

en: End Time
et: Lõppaeg

en: All day
et: Kogu päev

en: Repeat:
et: Kordus:

en: Reminders
et: Meeldetuletused

en: No events scheduled for %1
et: %1 ei sisalda ühtegi sündmust

en: No events scheduled
et: Ühtegi sündmust pole kavas

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Location:
et: Asukoht:

en: Nothing scheduled for %1
et: %1 - midagi pole kavas

en: Nothing scheduled
et: Midagi pole kavas

en: %1 task | %1 tasks
et[0]: %1 ülesanne
et[1]: %1 ülesannet

en: %1 event | %1 events
et[0]: %1 sündmus
et[1]: %1 sündmust

en: AM
et: EL

en: PM
et: PL

en: Create
et: Loo

en: Confirm
et: Kinnitus

en: All data included in this calendar will be deleted. Proceed with deletion?
et: Kõik selle kalendri andmed kustutatakse. Kas jätkata kustutamisega?

en: Repeat
et: Kordus

en: Every:
et: Iga:

en: Stop After:
et: Lõpetatakse:

en: Never stop
et: Ei lõpetata kunagi

en: New Reminder
et: Uus meeldetuletus

en: Time before start
et: Aeg enne algust

en: Seconds:
et: Sekundid:

en: Minutes:
et: Minutid:

en: Hours:
et: Tunnid:

en: Days:
et: Päevad:

en: About
et: Teave

en: Due:
et: Tähtaeg:

en: No tasks scheduled for %1
et: %1 ei sisalda ühtegi ülesannet

en: No tasks scheduled
et: Ühtegi ülesannet pole kavas

en: Previous week
et: Eelmine nädal

en: Next week
et: Järgmine nädal

en: days before start
et: päeva enne algust

en: seconds before start
et: sekundit enne algust

en: At start time
et: Algusajal

en: 1 day before start | %1 days before start
et[0]: 1 päev enne algust
et[1]: %1 päeva enne algust

en: Event
et: Sündmus

en: Task
et: Ülesanne

en: A calendar with the same name already exists
et: Selle nimega kalender on juba olemas

[ctx: @title]
en: Calendar application
et: Kalendrirakendus

[ctx: @info:credit]
en: Developer
et: Arendaja

en: Do not repeat
et: Ei korrata

en: Yearly
et: Kord aastas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Daily
et: Kord päevas

en: Every year | Every %1 years
et[0]: Iga aasta
et[1]: Iga %1 aasta järel

en: Every month | Every %1 months
et[0]: Iga kuu
et[1]: Iga %1 kuu järel

en: Every week | Every %1 weeks
et[0]: Iga nädal
et[1]: Iga %1 nädala järel

en: Every day | Every %1 days
et[0]: Iga päev
et[1]: Iga %1 päeva järel

en: Never
et: Mitte kunagi

en: ; once | ; %1 times
et[0]: ; üks kord
et[1]: ; %1 korda
