calindori - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Suspend
fi: Keskeytä

en: Dismiss
fi: Merkitse nähdyksi

en: Calindori Alarm Check Daemon
fi: Calindorin hälytyksentarkistuspalvelu

en: (c) 2019 Dimitris Kardarakos
fi: © 2019 Dimitris Kardarakos

en: Maintainer
fi: Ylläpitäjä
