calindori - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Suspend
gl: Suspender

en: Dismiss
gl: Descartar

en: Calindori Alarm Check Daemon
gl: Servizo de comprobación de alarmas de Calindori

en: (c) 2019 Dimitris Kardarakos
gl: © 2019 Dimitris Kardarakos

en: Maintainer
gl: Mantedor
