calindori - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Suspend
he: השהיה

en: Dismiss
he: התעלמות

en: Calindori Alarm Check Daemon
he: סוכן בדיקת התראות של Calindori

en: (c) 2019 Dimitris Kardarakos
he: (c) 2019 דימיטריס קרדרקוס

en: Dimitris Kardarakos
he: דימיטריס קרדרקוס

en: Maintainer
he: מתחזק
