calindori - en to lv translation catalogue (168 entries)

en: Accepted
lv: Pieņemts

en: Tentative
lv: Pagaidu

en: Declined
lv: Noraidīts

en: Delegated
lv: Deleģēts

en: Not responded yet
lv: Vēl nav atbildēts

en: The url or file given does not contain valid calendar data
lv: Dotā URL vai datne nesatur derīgus kalendāru datus

en: The url or file given does not contain any event or task
lv: Dotā URL vai datne nesatur nevienu notikumu vai uzdevumu

en: 1 event will be added | %1 events will be added
lv[0]: Pievienos %1 notikumu
lv[1]: Pievienos %1 notikumus
lv[2]: Pievienos %1 notikumu

en: 1 task will be added | %1 tasks will be added
lv[0]: Pievienos %1 uzdevumu
lv[1]: Pievienos %1 uzdevumus
lv[2]: Pievienos %1 uzdevumu

en: %1 incidences will be added
lv: Pievienos %1 notikumu

en: Import completed successfully
lv: Imports ir pabeigts

en: An error has occurred during import
lv: Importēšanas laikā notika kļūda

en: In case of all day events, start date and end date should be equal
lv: Visu dienu ilgu notikumu gadījumā sākuma datumam un beigu datumam jābūt vienādam

en: End date time should be equal to or greater than the start date time
lv: Beigu datuma laikam jābūt vienādam ar vai lielākam par sākuma datuma laiku

en: Daily events should not span multiple days
lv: Ikdienas notikumi nevar būt vairākas dienas gari

en: In case of all day tasks, start date and due date should be equal
lv: Visu dienu garu uzdevumu gadījumā sākuma datumam un beigu datumam jābūt vienādam

en: Due date time should be equal to or greater than the start date time
lv: Termiņa laikam jābūt vienādam vai lielākam par sākuma datuma laiku

en: Cannot read calendar. Export failed.
lv: Kalendāru nevar nolasīt. Eksportēšana neizdevās.

en: Cannot load calendar. Export failed.
lv: Kalendāru nevar ielādēt. Eksportēšanas kļūda.

en: Cannot save calendar file. Export failed.
lv: Kalendāra datni nevar saglabāt. Eksportēšanas kļūda.

en: Export completed successfully
lv: Eksportēšana ir pabeigta

en: Calendar name contains invalid characters
lv: Kalendāra nosaukums satur nederīgas rakstzīmes

en: Calendar already exists
lv: Kalendārs jau pastāv

en: No contacts found
lv: Vēl nav kontaktu

en: Add
lv: Pievienot

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Email:
lv: E-pasta adrese:

en: Status:
lv: Statuss:

en: Role:
lv: Loma:

en: Required
lv: Nepieciešams

en: Optional
lv: Pēc izvēles

en: Non-participant
lv: Nav dalībnieks

en: Chairperson
lv: Priekšsēdētājs

en: Attendee management is available only in external calendars that are synchronized online
lv: Apmeklētāja vadība ir pieejama tikai ārējos kalendāros, kas ir sinhronizēti tiešsaistē

en: Please set the calendar owner details in the application settings
lv: Programmas iestatījumos norādiet informāciju par kalendāra īpašnieku

en: No attendees yet
lv: Vēl nav dalībnieku

en: New calendar
lv: Jauns kalendārs

en: Calendar:
lv: Kalendārs:

en: File:
lv: Datne:

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Save
lv: Saglabāt:

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Nākamais

en: Today
lv: Šodiena

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Events
lv: Notikumi

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Month View
lv: Mēneša skats

en: Week View
lv: Nedēļas skats

en: Day View
lv: Dienas skats

en: Tasks List
lv: Uzdevumu saraksts

en: Events List
lv: Notikumu saraksts

en: Calendars
lv: Kalendāri

en: Calendar %1 has been activated
lv: Kalendārs „%1“ ir aktivēts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Previous day
lv: iepriekšējā diena

en: Next day
lv: Nākamā diena

en: Create Event
lv: Izveidot notikumu

en: Create Task
lv: Izveidot uzdevumu

en: Summary:
lv: Kopsavilkums:

en: Start:
lv: Sākums:

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Start Time
lv: Sākums laiks

en: End:
lv: Beigas:

en: End Date
lv: Beigu datums

en: End Time
lv: Beigu laiks

en: All day
lv: Visu dienu

en: Repeat:
lv: Atkārtot:

en: Details
lv: Informācija

en: Reminders
lv: Atgādinājumi

en: Attendees
lv: Dalībnieki

en: No events scheduled for %1
lv: %1 nav ieplānoti notikumi

en: No events scheduled
lv: Notikumi nav ieplānoti

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Event %1 will be deleted
lv: Notikums „%1“ tiks dzēsts

en: Canceled
lv: Atcelts

en: Confirmed
lv: Apstiprināts

en: Location:
lv: Vieta:

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Completed:
lv: Izdarīts:

en: Show Completed
lv: Rādīt pabeigtos

en: Hide Completed
lv: Slēpt pabeigtos

en: Nothing scheduled for %1
lv: %1 nekas nav ieplānots

en: Nothing scheduled
lv: Nekas nav ieplānots

en: %1 will be deleted
lv: „%1“ tiks dzēsts

en: %1 task | %1 tasks
lv[0]: %1 uzdevums
lv[1]: %1 uzdevumi
lv[2]: %1 uzdevumu

en: %1 event | %1 events
lv[0]: %1 notikums
lv[1]: %1 notikumi
lv[2]: %1 notikumu

en: Create
lv: Izveidot

en: No external calendars found
lv: Ārēji kalendāri nav atrasti

en: No calendars found
lv: Kalendāri nav atrasti

en: Import an existing calendar file.
lv: Importēt esošu kalendāra datni.

en: Add a new calendar.
lv: Pievienot jaunu kalendāru.

en: Modify %1
lv: Modificēt „%1“

en: Activate
lv: Aktivēt

en: Calendar must not be active when being deleted.
lv: Dzēšamai kalendārs nevar būt aktīvs.

en: Remove
lv: Noņemt

en: Edit details
lv: Rediģēt informāciju

en: Import calendar file
lv: Importēt kalendāra datni

en: Export calendar to file
lv: Eksportēt kalendāru datnē

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: All data included in this calendar will be deleted. Proceed with deletion?
lv: Visi šajā kalendārā esošie dati tiks dzēsti. Vai turpināt dzēšanu?

en: Modify
lv: Izmainīt

en: Proceed
lv: Turpināt

en: Open folder
lv: Atvērt mapi

en: Repeat
lv: Atkārtot

en: Every:
lv: Ik pēc:

en: year | years
lv[0]: gada
lv[1]: gadiem
lv[2]: gadiem

en: month | months
lv[0]: mēneša
lv[1]: mēnešiem
lv[2]: mēnešiem

en: week | weeks
lv[0]: nedēļas
lv[1]: nedēļām
lv[2]: nedēļas

en: day | days
lv[0]: dienas
lv[1]: dienām
lv[2]: dienām

en: Stop After:
lv: Apturēt pēc:

en: repeat | repeats
lv[0]: atkārtošanās
lv[1]: atkārtošanām
lv[2]: atkārtošanām

en: Never stop
lv: Nekad neapturēt

en: New Reminder
lv: Jauns atgādinājums

en: Time before start
lv: Laiks pirms sākšanas

en: Seconds:
lv: Sekundes:

en: Minutes:
lv: Minūtes:

en: Hours:
lv: Stundas:

en: Days:
lv: Dienas:

en: No reminders yet
lv: Vēl nav atgādinājumu

en: About
lv: Par

en: About Calindori
lv: Par „Calindori“

en: About KDE
lv: Par KDE

en: Manage internal calendars
lv: Pārvaldīt iekšējos kalendārus

en: Manage Internal Calendars
lv: Pārvaldīt iekšējos kalendārus

en: Manage external calendars
lv: Pārvaldīt ārējos kalendārus

en: Manage External Calendars
lv: Pārvaldīt ārējos kalendārus

en: Initial duration (minutes)
lv: Noklusējuma ilgums (minūtes)

en: Remind before event (minutes)
lv: Atgādināt pirms notikuma (minūtes)

en: Add reminder to new events
lv: Pievienot atgādinājumu jauniem notikumiem

en: Due:
lv: Termiņš:

en: Due Date
lv: Termiņa datums

en: Due Time
lv: Termiņa laiks

en: All day:
lv: Visu dienu:

en: No tasks scheduled for %1
lv: %1 nav ieplānotu uzdevumu

en: No tasks scheduled
lv: Nav ieplānotu uzdevumu

en: Task %1 will be deleted
lv: Uzdevums „%1“ tiks dzēsts

en: Previous week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Next week
lv: Nākamā nedēļa

en: Current Week
lv: Pašreizējā nedēļa

en: days before start
lv: dienas pirms sākuma

en: seconds before start
lv: sekundes pirms sākuma

en: At start time
lv: Sākuma laikā

en: 1 day before start | %1 days before start
lv[0]: %1 dienu pirms sākuma
lv[1]: %1 dienas pirms sākuma
lv[2]: %1 dienu pirms sākuma

en: 1 hour before start | %1 hours before start
lv[0]: %1 stundu pirms sākuma
lv[1]: %1 stundas pirms sākuma
lv[2]: %1 stundu pirms sākuma

en: 1 minute before start | %1 minutes before start
lv[0]: %1 minūti pirms sākuma
lv[1]: %1 minūtes pirms sākuma
lv[2]: %1 minūšu pirms sākuma

en: 1 second before start | %1 seconds before start
lv[0]: %1 sekundi pirms sākuma
lv[1]: %1 sekundes pirms sākuma
lv[2]: %1 sekunžu pirms sākuma

en: Event
lv: Notikums

en: Task
lv: Uzdevums

en: all-day
lv: visu dienu

en: No Due Date
lv: Nav termiņa

en: A calendar with the same name already exists
lv: Jau pastāv kalendārs ar šādu pašu nosaukumu

[ctx: @title]
en: Calendar application
lv: Kalendāra programma

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2018-2022 The Calindori Team
lv: (c) 2018—2022 „Calindori“ komanda

[ctx: @info:credit]
en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: Do not repeat
lv: Neatkārtot

en: Yearly
lv: Ik gadu

en: Monthly
lv: Ik mēnesi

en: Weekly
lv: Ik nedēļu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Every year | Every %1 years
lv[0]: Katru %1 gadu
lv[1]: Katrus %1 gadus
lv[2]: Katrus %1 gadus

en: Every month | Every %1 months
lv[0]: Katru %1 mēnesi
lv[1]: Katrus %1 mēnešus
lv[2]: Katrus %1 mēnešus

en: Every week | Every %1 weeks
lv[0]: Katru %1 nedēļu
lv[1]: Katras %1 nedēļas
lv[2]: Katras %1 nedēļas

en: Every day | Every %1 days
lv[0]: Katru %1 dienu
lv[1]: Katras %1 dienas
lv[2]: Katras %1 dienas

en: Never
lv: Nekad

en: ; once | ; %1 times
lv[0]: ; %1 reizi
lv[1]: ; %1 reizes
lv[2]: ; %1 reižu
