calindori - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Suspend
nn: Utset

en: Dismiss
nn: Lukk

en: Calindori Alarm Check Daemon
nn: Calindori alarmur-teneste

en: (c) 2019 Dimitris Kardarakos
nn: © 2019 Dimitris Kardarakos

en: Maintainer
nn: Vedlikehaldar
