calindori - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Suspend
pa: ਸਸਪੈਂਡ

en: Dismiss
pa: ਖ਼ਾਰਜ

en: Calindori Alarm Check Daemon
pa: ਕੈਲਿੰਡੋਰੀ ਅਲਾਰਮ ਜਾਂਚ ਡੈਮਨ

en: (c) 2019 Dimitris Kardarakos
pa: (Dimitris Kardarakos

en: Maintainer
pa: ਪਰਬੰਧਕ
