calindori - en to pl translation catalogue (169 entries)

en: Accepted
pl: Przyjęte

en: Tentative
pl: Niepewne

en: Declined
pl: Odrzucone

en: Delegated
pl: Powierzone

en: Not responded yet
pl: Jeszcze nie odpowiedziano

en: The url or file given does not contain valid calendar data
pl: Podany adres URL lub plik nie zawiera prawidłowych danych kalendarza

en: The url or file given does not contain any event or task
pl: Podany adres URL lub plik nie zawiera żadnego wydarzenia lub zadania

en: 1 event will be added | %1 events will be added
pl[0]: zostanie dodane 1 wydarzenie
pl[1]: zostaną dodane %1 wydarzenia
pl[2]: zostanie dodanych %1 wydarzeń

en: 1 task will be added | %1 tasks will be added
pl[0]: zostanie dodane 1 zadanie
pl[1]: zostaną dodane %1 zadania
pl[2]: zostanie dodanych %1 zadań

en: %1 incidences will be added
pl: zostanie dodanych %1 wystąpień

en: Import completed successfully
pl: Pomyślnie ukończono importowanie

en: An error has occurred during import
pl: Wystąpił błąd podczas importowania

en: In case of all day events, start date and end date should be equal
pl: W przypadku całodziennych wydarzeń, data rozpoczęcia i zakończenia powinna być sobie równa

en: End date time should be equal to or greater than the start date time
pl: Czas zakończenia musi być równy lub późniejszy niż rozpoczęcia

en: Daily events should not span multiple days
pl: Wydarzenia całodzienne nie powinny się rozciągać na kilka dni

en: In case of all day tasks, start date and due date should be equal
pl: W przypadku całodziennych zadań, data rozpoczęcia i przedawnienia powinna być sobie równa

en: Due date time should be equal to or greater than the start date time
pl: Czas przedawnienia musi być równy lub późniejszy niż rozpoczęcia

en: Cannot read calendar. Export failed.
pl: Nie można odczytać kalendarza Nie udało się wyeksportować.

en: Cannot load calendar. Export failed.
pl: Nie można wczytać kalendarza Nie udało się wyeksportować.

en: Cannot save calendar file. Export failed.
pl: Nie można zapisać pliku kalendarza. Nie udało się wyeksportować.

en: Export completed successfully
pl: Pomyślnie ukończono eksportowanie

en: Calendar name contains invalid characters
pl: Nazwa kalendarza zawiera nieprawidłowe znaki

en: Calendar already exists
pl: Kalendarz już istnieje

en: No contacts found
pl: Nie znaleziono żadnego kontaktu

en: Add
pl: Dodaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Email:
pl: E-mail:

en: Status:
pl: Stan:

en: Role:
pl: Rola:

en: Required
pl: Wymagane

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Non-participant
pl: Nie-uczestnik

en: Chairperson
pl: Przewodniczący

en: Attendee management is available only in external calendars that are synchronized online
pl: Zarządzanie uczestnikami jest dostępne tylko w zewnętrznych kalendarzach, które są synchronizowane przez sieć

en: Please set the calendar owner details in the application settings
pl: Ustaw szczegóły właściciela kalendarza w ustawieniach aplikacji

en: No attendees yet
pl: Jeszcze nie ma uczestników

en: Close
pl: Zamknij

en: New calendar
pl: Nowy kalendarz

en: Calendar:
pl: Kalendarz:

en: File:
pl: Plik:

en: Owner
pl: Właściciel

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Save
pl: Zapisz

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Next
pl: Następny

en: Tasks
pl: Zadania

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Month View
pl: Widok miesiąca

en: Week View
pl: Widok tygodnia

en: Day View
pl: Widok dni

en: Tasks List
pl: Lista zadań

en: Events List
pl: Lista wydarzeń

en: Calendars
pl: Kalendarze

en: Calendar %1 has been activated
pl: Włączono kalendarz %1

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Previous day
pl: Poprzedni dzień

en: Next day
pl: Następny dzień

en: Create Event
pl: Utwórz wydarzenie

en: Create Task
pl: Utwórz zadanie

en: Summary:
pl: Podsumowanie:

en: Start:
pl: Początek:

en: Start Date
pl: Data rozpoczęcia

en: Start Time
pl: Czas rozpoczęcia

en: End:
pl: Zakończenie:

en: End Date
pl: Data zakończenia

en: End Time
pl: Czas zakończenia

en: All day
pl: Całodniowe

en: Repeat:
pl: Powtórz:

en: Details
pl: Szczegóły

en: Reminders
pl: Przypomnienia

en: Attendees
pl: Uczestnicy

en: No events scheduled for %1
pl: Nie zaplanowano wydarzeń na %1

en: No events scheduled
pl: Nie zaplanowano wydarzeń

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Event %1 will be deleted
pl: Wydarzenie %1 zostanie usunięte

en: Canceled
pl: Odwołano

en: Confirmed
pl: Potwierdzone

en: Location:
pl: Położenie:

en: Description:
pl: Opis:

en: Completed:
pl: Ukończone:

en: Show Completed
pl: Pokaż ukończone

en: Hide Completed
pl: Ukryj ukończone

en: Nothing scheduled for %1
pl: Nie zaplanowano niczego na %1

en: Nothing scheduled
pl: Nic nie zaplanowano

en: %1 will be deleted
pl: %1 zostanie usunięte

en: %1 task | %1 tasks
pl[0]: %1 zadanie
pl[1]: %1 zadania
pl[2]: %1 zadań

en: %1 event | %1 events
pl[0]: %1 wydarzenie
pl[1]: %1 wydarzenia
pl[2]: %1 wydarzeń

en: Create
pl: Utwórz

en: No external calendars found
pl: Nie znaleziono żadnych kalendarzy zewnętrznych

en: No calendars found
pl: Nie znaleziono żadnego kalendarza

en: Import an existing calendar file.
pl: Zaimportuj istniejący plik kalendarza.

en: Add a new calendar.
pl: Dodaj nowy kalendarz.

en: Modify
pl: Zmień

en: Activate
pl: Uaktywnij

en: Calendar must not be active when being deleted.
pl: Kalendarz nie może być bieżącym, jeśli ma być usunięty.

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit details
pl: Edytuj szczegóły

en: Import calendar file
pl: Zaimportuj plik kalendarza

en: Export calendar to file
pl: Wyeksportuj kalendarz do pliku

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: All data included in this calendar will be deleted. Proceed with deletion?
pl: Wszystkie dane w tym kalendarzu zostaną usunięte. Czy kontynuować usuwanie?

en: Modify
pl: Zmień

en: Proceed
pl: Kontynuuj

en: Open folder
pl: Otwórz katalog

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Every:
pl: Co:

en: year | years
pl[0]: rok
pl[1]: lata
pl[2]: lat

en: month | months
pl[0]: miesiąc
pl[1]: miesiące
pl[2]: miesięcy

en: week | weeks
pl[0]: tydzień
pl[1]: tygodnie
pl[2]: tygodni

en: day | days
pl[0]: dzień
pl[1]: dni
pl[2]: dni

en: Stop After:
pl: Przestań po:

en: repeat | repeats
pl[0]: powtórzenie
pl[1]: powtórzenia
pl[2]: powtórzeń

en: Never stop
pl: Nigdy nie przestawaj

en: New Reminder
pl: Nowe przypomnienie

en: Time before start
pl: Czas przed rozpoczęciem

en: Seconds:
pl: Sekundy:

en: Minutes:
pl: Minuty:

en: Hours:
pl: Godziny:

en: Days:
pl: Dni:

en: No reminders yet
pl: Jeszcze nie ma przypomnień

en: More Info:
pl: Więcej szczegółów:

en: About
pl: O programie

en: Calendars:
pl: Kalendarze:

en: Manage internal calendars
pl: Zarządzaj kalendarzami wewnętrznymi

en: Manage Internal Calendars
pl: Zarządzaj kalendarzami wewnętrznymi

en: Manage external calendars
pl: Zarządzaj kalendarzami zewnętrznymi

en: Manage External Calendars
pl: Zarządzaj kalendarzami zewnętrznymi

en: Initial duration (minutes):
pl: Początkowy czas trwania (w minutach):

en: Remind before event (minutes):
pl: Przypomnij przed wydarzeniem (w minutach):

en: Add reminder to new events:
pl: Dodaj przypomnienie do nowych wydarzeń:

en: Due:
pl: Przedawnienie:

en: Due Date
pl: Data przedawnienia

en: Due Time
pl: Czas przedawnienia

en: All day:
pl: Całodniowe:

en: No tasks scheduled for %1
pl: Nie zaplanowano zadań na %1

en: No tasks scheduled
pl: Nie zaplanowano żadnych zadań

en: Task %1 will be deleted
pl: Zadanie %1 zostanie usunięte

en: Previous week
pl: Poprzedni tydzień

en: Current Week
pl: Bieżący tydzień

en: Next week
pl: Następny tydzień

en: days before start
pl: dni przed rozpoczęciem

en: seconds before start
pl: sekund przed rozpoczęciem

en: At start time
pl: O czasie rozpoczęcia

en: 1 day before start | %1 days before start
pl[0]: %1 dzień przed rozpoczęciem
pl[1]: %1 dni przed rozpoczęciem
pl[2]: %1 dni przed rozpoczęciem

en: 1 hour before start | %1 hours before start
pl[0]: %1 godzina przed rozpoczęciem
pl[1]: %1 godziny przed rozpoczęciem
pl[2]: %1 godzin przed rozpoczęciem

en: 1 minute before start | %1 minutes before start
pl[0]: %1 minuta przed rozpoczęciem
pl[1]: %1 minuty przed rozpoczęciem
pl[2]: %1 minut przed rozpoczęciem

en: 1 second before start | %1 seconds before start
pl[0]: 1 sekunda przed rozpoczęciem
pl[1]: %1 sekundy przed rozpoczęciem
pl[2]: %1 sekund przed rozpoczęciem

en: Event
pl: Wydarzenie

en: Task
pl: Zadanie

en: all-day
pl: całodniowe

en: No Due Date
pl: Bez daty przedawnienia

en: A calendar with the same name already exists
pl: Kalendarz o tej samej nazwie już istnieje

[ctx: @title]
en: Calendar application
pl: Aplikacja kalendarza

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2018-2022 The Calindori Team
pl: (c) 2018-2022 Zespół Calindori

[ctx: @info:credit]
en: Developer
pl: Programista

en: Do not repeat
pl: Nie powtarzaj

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Monthly
pl: miesięczne

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Daily
pl: Codziennie

en: Every year | Every %1 years
pl[0]: Co roku
pl[1]: Co %1 lata
pl[2]: Co %1 lat

en: Every month | Every %1 months
pl[0]: Co miesiąc
pl[1]: Co %1 miesiące
pl[2]: Co %1 miesięcy

en: Every week | Every %1 weeks
pl[0]: Co tydzień
pl[1]: Co %1 tygodnie
pl[2]: Co %1 tygodni

en: Every day | Every %1 days
pl[0]: Codziennie
pl[1]: Co %1 dni
pl[2]: Co %1 dni

en: Never
pl: Nigdy

en: ; once | ; %1 times
pl[0]: ; jednorazowo
pl[1]: ; %1 razy
pl[2]: ; %1 razy
