calindori - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Suspend
ru: Приостановить

en: Dismiss
ru: Отклонить

en: Calindori Alarm Check Daemon
ru: Фоновая служба проверки напоминаний Calindori

en: (c) 2019 Dimitris Kardarakos
ru: © Dimitris Kardarakos, 2019

en: Maintainer
ru: Сопровождающий
