calindori - en to sa translation catalogue (6 entries)

en: Suspend
sa: निलम्बनम्

en: Dismiss
sa: उत्सृज्

en: Calindori Alarm Check Daemon
sa: Calindori अलार्म जाँच डेमन

en: (c) 2019 Dimitris Kardarakos
sa: (ग) 2019 दिमित्री कर्दराकोस

en: Dimitris Kardarakos
sa: दिमित्री कर्दराकोस

en: Maintainer
sa: परिपालकः
