calindori - en to sl translation catalogue (171 entries)

en: Accepted
sl: Sprejeto

en: Tentative
sl: Neobvezno

en: Declined
sl: Zavrnjeno

en: Delegated
sl: Delegirano

en: Not responded yet
sl: Še ni odgovorjeno

en: The url or file given does not contain valid calendar data
sl: Navedeni URL ali datoteka ne vsebuje veljavnih koledarskih podatkov

en: The url or file given does not contain any event or task
sl: Navedeni URL ali datoteka ne vsebuje nobenega dogodka ali naloge

en: 1 event will be added | %1 events will be added
sl[0]: %1 dogodek bo dodan
sl[1]: %1 dogodka bosta dodana
sl[2]: %1 dogodki bodo dodani
sl[3]: %1 dogodkov bo dodanih

en: 1 task will be added | %1 tasks will be added
sl[0]: %1 naloga bo dodana
sl[1]: %1 nalogi bosta dodani
sl[2]: %1 naloge bodo dodane
sl[3]: %1 nalog bo dodanih

en: %1 incidences will be added
sl: %1 incidenc bo dodanih

en: Import completed successfully
sl: Uvoz uspešno končan

en: An error has occurred during import
sl: Med uvozom je prišlo do napake

en: In case of all day events, start date and end date should be equal
sl: V primeru celodnevnih nalog morata biti datuma začetka in konca enaka

en: End date time should be equal to or greater than the start date time
sl: Čas in datum zaključka mora biti enak ali kasnejši od časa in datuma začetka

en: Daily events should not span multiple days
sl: Dnevni dogodki ne morejo trajati več dni

en: In case of all day tasks, start date and due date should be equal
sl: V primeru celodnevne naloge morata biti datuma začetka in konca enaka

en: Due date time should be equal to or greater than the start date time
sl: Datum zaključka mora biti enak ali kasnejši datumu začetka

en: Cannot read calendar. Export failed.
sl: Ni mogoče prebrati koledarja. Izvoz ni uspel.

en: Cannot load calendar. Export failed.
sl: Ni mogoče naložiti koledarja. Izvoz ni uspel.

en: Cannot save calendar file. Export failed.
sl: Ni mogoče shraniti koledarja. Izvoz ni uspel.

en: Export completed successfully
sl: Izvoz uspešno končan

en: Calendar name contains invalid characters
sl: Ime koledarja vsebuje neveljavne znake

en: Calendar already exists
sl: Koledar že obstaja

en: No contacts found
sl: Ni najdenih stikov

en: Add
sl: Dodaj

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Email:
sl: E-pošta:

en: Status:
sl: Stanje:

en: Role:
sl: Vloga:

en: Required
sl: Obvezno

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Non-participant
sl: Ne sodeluje

en: Chairperson
sl: Predsedujoča oseba

en: Attendee management is available only in external calendars that are synchronized online
sl: Upravljanje udeležencev je na voljo samo v zunanjih koledarjih, ki so sinhronizirani na spletu

en: Please set the calendar owner details in the application settings
sl: Podrobnosti lastnika koledarja nastavite v nastavitvah aplikacije

en: No attendees yet
sl: Še ni nobenih udeležencev

en: Close
sl: Zapri

en: New calendar
sl: Novi koledar

en: Calendar:
sl: Koledar:

en: File:
sl: Datoteka:

en: Owner
sl: Lastnik

en: Name:
sl: Ime:

en: Save
sl: Shrani

en: Today
sl: Danes

en: Previous
sl: Prejšnji

en: Next
sl: Naslednji

en: Tasks
sl: Naloge

en: Events
sl: Dogodki

en: Calendar
sl: Koledar

en: Month View
sl: Mesečni pregled

en: Week View
sl: Tedenski pregled

en: Day View
sl: Dnevni pregled

en: Tasks List
sl: Seznam nalog

en: Events List
sl: Seznam dogodkov

en: Calendars
sl: Koledarji

en: Calendar %1 has been activated
sl: Koledar %1 je bil aktiviran

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Previous day
sl: Prejšnji dan

en: Next day
sl: Naslednji dan

en: Create Event
sl: Ustvari dogodek

en: Create Task
sl: Ustvari nalogo

en: Summary:
sl: Povzetek:

en: Start:
sl: Začetek:

en: Start Date
sl: Datum začetka

en: Start Time
sl: Čas začetka

en: End:
sl: Konec:

en: End Date
sl: Datum konca

en: End Time
sl: Čas konca

en: All day
sl: Ves dan

en: Repeat:
sl: Ponavljaj:

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Reminders
sl: Opomniki

en: Attendees
sl: Udeleženci

en: No events scheduled for %1
sl: Ni planiranih dogodkov za %1

en: No events scheduled
sl: Ni planiranih dogodkov

en: Delete
sl: Zbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Event %1 will be deleted
sl: Dogodek %1 bo izbrisan

en: Canceled
sl: Preklicano

en: Confirmed
sl: Potrjeno

en: Location:
sl: Kraj:

en: Description:
sl: Opis:

en: Completed:
sl: Končano:

en: Show Completed
sl: Prikaz končan

en: Hide Completed
sl: Skrivanje končano

en: Nothing scheduled for %1
sl: Nič ni planirano za %1

en: Nothing scheduled
sl: Ni ni planirano

en: %1 will be deleted
sl: %1 bo izbrisan

en: %1 task | %1 tasks
sl[0]: %1 naloga
sl[1]: %1 nalogi
sl[2]: %1 naloge
sl[3]: %1 nalog

en: %1 event | %1 events
sl[0]: %1 dogodek
sl[1]: %1 dogodka
sl[2]: %1 dogodki
sl[3]: %1 dogodkov

en: AM
sl: dop

en: PM
sl: pop

en: Create
sl: Ustvari

en: No external calendars found
sl: Ni najdenih zunanjih koledarjev

en: No calendars found
sl: Ni najdenih koledarjev

en: Import an existing calendar file.
sl: Uvozi obstoječo koledarsko datoteko

en: Add a new calendar.
sl: Dodaj novi koledar.

en: Modify
sl: Spremeni

en: Activate
sl: Aktiviraj

en: Calendar must not be active when being deleted.
sl: Koledar ne sme biti aktiven, ko je zbrisan.

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit details
sl: Uredi podrobnosti

en: Import calendar file
sl: Uvozi koledarsko datoteko

en: Export calendar to file
sl: Izvozi koledar v datoteko

en: Confirm
sl: Potrdi

en: All data included in this calendar will be deleted. Proceed with deletion?
sl: Vsi podatki, vključeni v ta koledar, bodo izbrisani. Nadaljujete z brisanjem?

en: Modify
sl: Spremeni

en: Proceed
sl: Nadaljuj

en: Open folder
sl: Odpri mapo

en: Repeat
sl: Ponavljaj

en: Every:
sl: Vsak:

en: year | years
sl[0]: leto
sl[1]: leti
sl[2]: leta
sl[3]: let

en: month | months
sl[0]: mesec
sl[1]: meseca
sl[2]: meseci
sl[3]: mesecev

en: week | weeks
sl[0]: teden
sl[1]: tedna
sl[2]: tedne
sl[3]: tednov

en: day | days
sl[0]: dan
sl[1]: dni
sl[2]: dni
sl[3]: dni

en: Stop After:
sl: Zaustavi po:

en: repeat | repeats
sl[0]: ponovitev
sl[1]: ponovitvi
sl[2]: ponovitve
sl[3]: ponovitev

en: Never stop
sl: Nikoli ne nehaj

en: New Reminder
sl: Nov opomnik

en: Time before start
sl: Čas pred začetkom

en: Seconds:
sl: Sekunde:

en: Minutes:
sl: Minute:

en: Hours:
sl: Ure:

en: Days:
sl: Dnevi:

en: OK
sl: V redu

en: No reminders yet
sl: Še ni nobenih opomnikov

en: More Info:
sl: Več informacij:

en: About
sl: O koledarju

en: Calendars:
sl: Koledarji:

en: Manage internal calendars
sl: Upravljaj notranje koledarje

en: Manage Internal Calendars
sl: Upravljaj notranje koledarje

en: Manage external calendars
sl: Upravljaj zunanje koledarje

en: Manage External Calendars
sl: Upravljaj zunanje koledarje

en: Initial duration (minutes):
sl: Začetno trajanje (minute):

en: Remind before event (minutes):
sl: Opomni pred dogodkom (minute):

en: Add reminder to new events:
sl: Dodaj opomnik k novim dogodkom:

en: Due:
sl: Rok:

en: Due Date
sl: Datum roka

en: Due Time
sl: Čas roka

en: All day:
sl: Ves dan:

en: No tasks scheduled for %1
sl: Ni planiranih nalog za %1

en: No tasks scheduled
sl: Ni planiranih nalog

en: Task %1 will be deleted
sl: Naloga %1 bo izbrisana

en: Previous week
sl: Prejšnji teden

en: Current Week
sl: Tekoči teden

en: Next week
sl: Naslednji teden

en: days before start
sl: dni pred začetkom

en: seconds before start
sl: sekund pred začetkom

en: At start time
sl: Ob času začetka

en: 1 day before start | %1 days before start
sl[0]: %1 dan pred začetkom
sl[1]: %1 dneva pred začetkom
sl[2]: %1 dnevi pred začetkom
sl[3]: %1 dni pred začetkom

en: 1 hour before start | %1 hours before start
sl[0]: %1 ura pred začetkom
sl[1]: %1 uri pred začetkom
sl[2]: %1 ure pred začetkom
sl[3]: %1 ur pred začetkom

en: 1 minute before start | %1 minutes before start
sl[0]: %1 minuta pred začetkom
sl[1]: %1 minuti pred začetkom
sl[2]: %1 minute pred začetkom
sl[3]: %1 minut pred začetkom

en: 1 second before start | %1 seconds before start
sl[0]: %1 sekunda pred začetkom
sl[1]: %1 sekundi pred začetkom
sl[2]: %1 sekunde pred začetkom
sl[3]: %1 sekund pred začetkom

en: Event
sl: Dogodek

en: Task
sl: Naloga

en: all-day
sl: ves-dan

en: No Due Date
sl: Ni roka

en: A calendar with the same name already exists
sl: Koledar z enakim imenom že obstaja

[ctx: @title]
en: Calendar application
sl: Aplikacija koledarja

[ctx: @info:credit]
en: Developer
sl: Razvijalec

en: Do not repeat
sl: Ne ponavljaj

en: Yearly
sl: Letno

en: Monthly
sl: Mesečno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Daily
sl: Dnevno

en: Every year | Every %1 years
sl[0]: Vsako %1 leto
sl[1]: Vsaki %1 leti
sl[2]: Vsaka %1 leta
sl[3]: Vsakih %1 let

en: Every month | Every %1 months
sl[0]: Vsak %1 mesec
sl[1]: Vsaka %1 meseca
sl[2]: Vsake %1 mesece
sl[3]: Vsakih %1 mesecev

en: Every week | Every %1 weeks
sl[0]: Vsak %1 teden
sl[1]: Vsaka %1 tedna
sl[2]: Vsake %1 tedne
sl[3]: Vsakih %1 tednov

en: Every day | Every %1 days
sl[0]: Vsak %1 dan
sl[1]: Vsaka %1 dneva
sl[2]: Vsake %1 dni
sl[3]: Vsakih %1 dni

en: Never
sl: Nikoli

en: ; once | ; %1 times
sl[0]: ; %1 krat
sl[1]: ; %1 krat
sl[2]: ; %1 krat
sl[3]: ; %1 krat
