calindori - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Suspend
tr: Askıya Al

en: Dismiss
tr: Kapat

en: Calindori Alarm Check Daemon
tr: Yapraklı Takvim Alarm Denetleme Ardalan Süreci

en: (c) 2019 Dimitris Kardarakos
tr: © 2019 Dimitris Kardarakos

en: Maintainer
tr: Bakımcı
