calindori - en to uk translation catalogue (172 entries)

en: Accepted
uk: Прийнято

en: Tentative
uk: Умовно прийнято

en: Declined
uk: Відхилено

en: Delegated
uk: Делеговано

en: Not responded yet
uk: Відповіді ще немає

en: The url or file given does not contain valid calendar data
uk: За вказаною адресою або у вказаному файлі не міститься коректних даних календаря

en: The url or file given does not contain any event or task
uk: За вказаною адресою або у вказаному файлі не міститься жодних записів подій або завдань

en: 1 event will be added | %1 events will be added
uk[0]: Буде додано %1 подію
uk[1]: Буде додано %1 події
uk[2]: Буде додано %1 подій
uk[3]: Буде додано одну подію

en: 1 task will be added | %1 tasks will be added
uk[0]: Буде додано %1 завдання
uk[1]: Буде додано %1 завдання
uk[2]: Буде додано %1 завдань
uk[3]: Буде додано одне завдання

en: %1 incidences will be added
uk: Буде додано %1 зустрічей

en: Import completed successfully
uk: Імпортування успішно завершено

en: An error has occurred during import
uk: Під час імпортування сталася помилка

en: In case of all day events, start date and end date should be equal
uk: У випадку подій на увесь день початкова дата і дата завершення мають бути однаковими

en: End date time should be equal to or greater than the start date time
uk: Дата завершення має бути рівною даті початку або перевищувати її

en: Daily events should not span multiple days
uk: Події на увесь день не можуть продовжуватися декілька днів

en: In case of all day tasks, start date and due date should be equal
uk: У випадку завдань на увесь день початкова дата і дата призначення мають бути однаковими

en: Due date time should be equal to or greater than the start date time
uk: Час дати призначення має бути рівним часу дати початку або перевищувати його

en: Cannot read calendar. Export failed.
uk: Не вдалося прочитати календар. Експортування зазнало невдачі.

en: Cannot load calendar. Export failed.
uk: Не вдалося завантажити календар. Експортування зазнало невдачі.

en: Cannot save calendar file. Export failed.
uk: Не вдалося зберегти файл календаря. Експортування зазнало невдачі.

en: Export completed successfully
uk: Експортування успішно завершено

en: Calendar name contains invalid characters
uk: У назві календаря містяться некоректні символи

en: Calendar already exists
uk: Календар вже існує

en: No contacts found
uk: Не знайдено жодного контакту

en: Add
uk: Додати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Email:
uk: Ел. пошта:

en: Status:
uk: Стан:

en: Role:
uk: Роль:

en: Required
uk: Обов'язково

en: Optional
uk: Необов'язково

en: Non-participant
uk: Не бере участі

en: Chairperson
uk: Головує

en: Attendee management is available only in external calendars that are synchronized online
uk: Керування учасниками доступне лише для зовнішніх календарів, які синхронізуються у мережі

en: Please set the calendar owner details in the application settings
uk: Будь ласка, вкажіть параметри власника календаря у параметрах програми

en: No attendees yet
uk: Учасників ще немає

en: Close
uk: Закрити

en: New calendar
uk: Новий календар

en: Calendar:
uk: Календар:

en: File:
uk: Файл:

en: Owner
uk: Власник

en: Name:
uk: Ім'я:

en: Save
uk: Зберегти

en: Today
uk: Сьогодні

en: Previous
uk: Назад

en: Next
uk: Далі

en: Tasks
uk: Завдання

en: Events
uk: Події

en: Calendar
uk: Календар

en: Month View
uk: Перегляд місяця

en: Week View
uk: Перегляд тижня

en: Day View
uk: Перегляд дня

en: Tasks List
uk: Список завдань

en: Events List
uk: Список подій

en: Calendars
uk: Календарі

en: Calendar %1 has been activated
uk: Календар %1 було активовано

en: Settings
uk: Параметри

en: Previous day
uk: Попередній день

en: Next day
uk: Наступний день

en: Create Event
uk: Створити запис події

en: Create Task
uk: Створити запис завдання

en: Summary:
uk: Резюме:

en: Start:
uk: Початок:

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Start Time
uk: Час початку

en: End:
uk: Кінець:

en: End Date
uk: Дата завершення

en: End Time
uk: Час завершення

en: All day
uk: Весь день

en: Repeat:
uk: Повторення:

en: Details
uk: Подробиці

en: Reminders
uk: Нагадування

en: Attendees
uk: Учасники

en: No events scheduled for %1
uk: На %1 подій не заплановано

en: No events scheduled
uk: Подій не заплановано

en: Delete
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Змінити

en: Event %1 will be deleted
uk: Запис події %1 буде вилучено

en: Canceled
uk: Скасовано

en: Confirmed
uk: Підтверджено

en: Location:
uk: Місце:

en: Description:
uk: Опис:

en: Completed:
uk: Завершено:

en: Show Completed
uk: Показати завершені

en: Hide Completed
uk: Приховати завершені

en: Nothing scheduled for %1
uk: На %1 нічого не заплановано

en: Nothing scheduled
uk: Нічого не заплановано

en: %1 will be deleted
uk: %1 буде вилучено

en: %1 task | %1 tasks
uk[0]: %1 завдання
uk[1]: %1 завдання
uk[2]: %1 завдань
uk[3]: %1 завдання

en: %1 event | %1 events
uk[0]: %1 подія
uk[1]: %1 події
uk[2]: %1 подій
uk[3]: %1 подія

en: AM
uk: д.о.

en: PM
uk: п.о.

en: Create
uk: Створити

en: No external calendars found
uk: Не знайдено зовнішніх календарів

en: No calendars found
uk: Не знайдено жодного календаря

en: Import an existing calendar file.
uk: Імпортувати наявний файл календаря.

en: Add a new calendar.
uk: Додати новий календар.

en: Modify
uk: Змінити

en: Activate
uk: Задіяти

en: Calendar must not be active when being deleted.
uk: При вилученні календар має бути неактивним.

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit details
uk: Редагування подробиць

en: Import calendar file
uk: Імпортувати файл календаря

en: Export calendar to file
uk: Експортування календаря до файла

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: All data included in this calendar will be deleted. Proceed with deletion?
uk: Усі дані, включені до цього календаря, буде вилучено. Продовжити процедуру вилучення?

en: Modify
uk: Змінити

en: Proceed
uk: Продовжити

en: Open folder
uk: Відкрити теку

en: Repeat
uk: Повторення

en: Every:
uk: Раз на:

en: year | years
uk[0]: рік
uk[1]: роки
uk[2]: років
uk[3]: рік

en: month | months
uk[0]: місяць
uk[1]: місяці
uk[2]: місяців
uk[3]: місяць

en: week | weeks
uk[0]: тиждень
uk[1]: тижні
uk[2]: тижнів
uk[3]: тиждень

en: day | days
uk[0]: день
uk[1]: дні
uk[2]: днів
uk[3]: день

en: Stop After:
uk: Зупинитися після:

en: repeat | repeats
uk[0]: повторення
uk[1]: повторення
uk[2]: повторень
uk[3]: повторення

en: Never stop
uk: Ніколи не зупинятися

en: New Reminder
uk: Нове нагадування

en: Time before start
uk: Час до початку

en: Seconds:
uk: Секунди:

en: Minutes:
uk: Хвилини:

en: Hours:
uk: Години:

en: Days:
uk: Дні:

en: OK
uk: Гаразд

en: No reminders yet
uk: Нагадувань ще немає

en: More Info:
uk: Додаткова інформація:

en: About
uk: Про програму

en: Calendars:
uk: Календарі:

en: Manage internal calendars
uk: Керування внутрішніми календарями

en: Manage Internal Calendars
uk: Керування внутрішніми календарями

en: Manage external calendars
uk: Керування зовнішніми календарями

en: Manage External Calendars
uk: Керування зовнішніми календарями

en: Initial duration (minutes):
uk: Початкова тривалість (у хвилинах):

en: Remind before event (minutes):
uk: Нагадування перед подією (хвилини):

en: Add reminder to new events:
uk: Додавати нагадування до нових записів подій:

en: Due:
uk: Призначення:

en: Due Date
uk: Дата призначення

en: Due Time
uk: Час призначення

en: All day:
uk: Весь день:

en: No tasks scheduled for %1
uk: На %1 завдань не заплановано

en: No tasks scheduled
uk: Завдань не заплановано

en: Task %1 will be deleted
uk: Запис завдання %1 буде вилучено

en: Previous week
uk: Попередній тиждень

en: Current Week
uk: Поточний тиждень

en: Next week
uk: Наступний тиждень

en: days before start
uk: днів до початку

en: seconds before start
uk: секунд до початку

en: At start time
uk: На початку

en: 1 day before start | %1 days before start
uk[0]: за %1 день до початку
uk[1]: за %1 дні до початку
uk[2]: за %1 днів до початку
uk[3]: за день до початку

en: 1 hour before start | %1 hours before start
uk[0]: за %1 годину до початку
uk[1]: за %1 години до початку
uk[2]: за %1 годин до початку
uk[3]: за одну годину до початку

en: 1 minute before start | %1 minutes before start
uk[0]: за %1 хвилину до початку
uk[1]: за %1 хвилини до початку
uk[2]: за %1 хвилин до початку
uk[3]: за хвилину до початку

en: 1 second before start | %1 seconds before start
uk[0]: за %1 секунду до початку
uk[1]: за %1 секунди до початку
uk[2]: за %1 секунд до початку
uk[3]: за секунду до початку

en: Event
uk: Подія

en: Task
uk: Завдання

en: all-day
uk: увесь день

en: No Due Date
uk: Немає дати завершення

en: A calendar with the same name already exists
uk: Календар із такою назвою вже існує

[ctx: @title]
en: Calendar application
uk: Програма-календар

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2018-2022 The Calindori Team
uk: © Команда Calindori, 2018–2022

[ctx: @info:credit]
en: Developer
uk: Розробник

en: Do not repeat
uk: Не повторювати

en: Yearly
uk: Щороку

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Daily
uk: Щодня

en: Every year | Every %1 years
uk[0]: Кожен %1 рік
uk[1]: Кожні %1 роки
uk[2]: Кожні %1 років
uk[3]: Щороку

en: Every month | Every %1 months
uk[0]: Кожен %1 місяць
uk[1]: Кожні %1 місяці
uk[2]: Кожні %1 місяців
uk[3]: Щомісяця

en: Every week | Every %1 weeks
uk[0]: Кожен %1 тиждень
uk[1]: Кожні %1 тижні
uk[2]: Кожні %1 тижнів
uk[3]: Щотижня

en: Every day | Every %1 days
uk[0]: Кожен %1 день
uk[1]: Кожні %1 дні
uk[2]: Кожні %1 днів
uk[3]: Щодня

en: Never
uk: Ніколи

en: ; once | ; %1 times
uk[0]: ; %1 раз
uk[1]: ; %1 рази
uk[2]: ; %1 разів
uk[3]: ; один раз
