calligra - en to ar translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title]
en: Calligra Launcher
ar: مطلق كاليغرا

en: Calligra Launcher
ar: مطلق كاليغرا

[ctx: @info:credit]
en: Carl Schwan
ar: كارل شوان

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
ar: المشرف

en: Calligra Words
ar: كاليغرا وورد

en: Calligra Stage
ar: كاليغرا ستيغ

en: Calligra Sheets
ar: كاليغرا شيت

en: Karbon
ar: كربون

en: Quit
ar: أنهِ
