calligra - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
ar: اضبط ال&تدقيق الإملائي...

en: Auto Spell Check
ar: تدقيق إملائي آليّ

en: Check Spelling
ar: دقّق الإملاء

en: Spelling
ar: إملاء

en: Add to Dictionary
ar: أضف إلى القاموس
