karbon - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Width:
ar: العرض:

en: Angle:
ar: زاوية:

en: Fill
ar: تعبئة

en: X:
ar: س:

en: Edit Gradient
ar: تحرير التدرج

en: Predefined Gradients
ar: تدرجات محددة مسبقا

en: Patterns
ar: أنماط
