ChangecasePlugin - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Change case
ar: غيّر الحالة

en: lowercase
ar: الأحرف السفلية

en: UPPER CASE
ar: الأحرف العلوية

en: Initial Caps
ar: الحروف العلوية الأولى

en: tOGGLE cASE
ar: ثبّت الحالة
