kpresenter - en to ar translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ar: &حرّر

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ar: ا&عرض

note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: &Insert
ar: أ&درج

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
ar: ت&نسيق

note: i18n: ectx: Menu (slideshow)
en: Sli&de Show
ar: عرض ال&شرائح

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ar: إ&عدادات

en: Shape
ar: شكل

en: Start Presentation
ar: ابدأ العرض

en: No Effect
ar: لا تأثير
